Distribúcia

Informácie tu uvedené platia pre veľkoobchod, majú len informatívnu povahu a sú právne nezáväzné, podobne aj vysvetlenie pojmov „Dostupnosť“, postup „Ak tovar nie je na sklade“ a „Kuriérska služba“ (uvedené v časti „Dodacie a platobné podmienky pre maloobchod“, no informatívne použiteľné aj pre veľkoobchod). Pre veľkoobchod sú však právne záväzné iba uzatvorené obchodné zmluvy.

Distribúcia Vydavateľstva DON BOSCO zabezpečuje distribúciu kresťanskej literatúry, devocionálií a iných výrobkov z Vydavateľstva DON BOSCO (prípadne z iných vydavateľstiev s oprávnením pre distribúciu ich tovaru).

Ponúkame:

VLASTNÉ TITULY z Vydavateľstva DON BOSCO
najmä knihy, prípadne DVD, CD, či devocionálie

TITULY OSTATNÝCH VYDAVATEĽSTIEV
Jacobs light communication s.r.o. – Evanjelium, ako mi bolo odhalené, Mária Valtorta

VÝBER Z DEVOCIONÁLIÍ OD ROZLIČNÝCH DODÁVATEĽOV
predmety s náboženskou tématikou, napr. pamiatkové predmety, tričká, obrázky, obrazy, odznaky, sošky, perá, záložky, ružence, sviece, spoločenské hry,…

SPOTREBNÝ TOVAR
pre liturgické účely – hostie, tymian, uhlie, víno, olej, …

Dodacie a platobné podmienky pre veľkoobchod

Obsluhujeme kamenné predajne, internetové obchody, prípadne aj iné obchodné miesta na území Slovenska.

Naši obchodní partneri môžu svoju objednávku realizovať niekoľkými spôsobmi:

Platba sa uskutočňuje obvykle prevodným príkazom (platba prevodom) na základe daňového dokladu (faktúry), vystaveného Vydavateľstvom DON BOSCO na základe dodania tovaru. Splatnosť faktúr je obvykle 14 dní, ak nie je zmluvne dohodnutá inak. Faktúra je obvykle aj dodacím listom, ak nie je uvedené, alebo zmluvne dohodnuté inak.

Platby, prosíme, realizujte na číslo účtu : SK26 0200 0000 0037 2244 9751

Vydavateľstvo DON BOSCO sa snaží dodávať objednaný tovar na bežné obchodné miesta na Slovensku čím skôr, veľkoobchodné zásielky expeduje kuriérom obvykle už nasledujúci pracovný deň po prijatí objednávky.

Cenník poštovného pre veľkoobchod (v rámci SR)

Poštovné je účtované podľa hodnoty objednávky a spôsobu platby:

  do 100 € nad 100 €
Kuriérska spoločnosť 6 € zadarmo

Všetky ceny sú uvedené s DPH.

Cenník poštovného do zahraničia

Česká republika – platba vopred – 5,00 € – táto suma platí iba pri hmotnosti zásielky do 2 kg. Ohľadom váhy zásielky nás, prosíme, kontaktujte ešte pred uhradením objednávky.
Česká republika – dobierka – 15,00 €
Európa – platba vopred – závisí od hmotnosti a krajiny

Cena poštovného do Európy sa vypočítava podľa platného sadzobníka Slovenskej pošty, a. s. O presnej sume sa informujte vopred na adrese objednavky@donbosco.sk.

Všetky ceny sú už uvedené s DPH.

Záväzné obchodné podmienky platné pre veľkoobchod vyplývajú z obchodných zmlúv medzi Vydavateľstvom DON BOSCO a veľkoobchodným odberateľom (zákazníkom, nakupujúcim tovar za účelom jeho ďalšieho predaja).

Podrobnejšie sa o distribučných a obchodných podmienkach môžete informovať telefonicky alebo mailom, viď INFORMÁCIE / Kontakty.