Ako získať zľavu

Výhodná ponuka na liturgické víno a hostie z vydavateľstva Don Bosco

Vydavateľstvo Don Bosco patrí medzi najväčšie kresťanské vydavateľstvá na Slovensku. Pri príležitosti Roku Sedembolestnej Panny Márie sa chceme poďakovať všetkým kňazom za ich poslanie a službu na rôznych miestach Slovenska.

Zároveň hľadáme spôsob, ako si vzájomne pomôcť a spolupracovať s kňazmi a farnosťami. Už niekoľko rokov vydávame obľúbenú edíciu Viera do vrecka, prostredníctvom ktorej si veriaci prehlbujú nielen svoje vedomosti v súlade s náukou Cirkvi, ale učia sa budovať aj intenzívnejší vzťah s Bohom.

Rozhodli sme sa pripraviť kňazom a farnostiam túto zaujímavú ponuku: každý mesiac Vám pošleme zadarmo 1000 ks hostií, 0,7 l fľašu kvalitného omšového vína a 30 g tymianu. Stačí, ak PREDPLATÍTE do Vašej farnosti aspoň 30 ks predplatného edície Viera do vrecka na rok 2015 alebo každý mesiac KÚPITE do Vašej farnosti aspoň 40 ks brožúr z edície Viera do vrecka.

Navyše všetci kňazi majú v našom internetovom kníhkupectve www.donbosco.sk nárok na zľavu 20 % na väčšinu sortimentu.

Edíciu Viera do vrecka si za pár rokov jej vydávania obľúbilo už niekoľko tisíc veriacich na celom Slovensku a získala si aj priazeň otcov biskupov. Katechetické príručky pre každého kresťana, ktoré tvoria túto edíciu, sa každý mesiac venujú inej téme. Ročné predplatné v sume 13,50 EUR zahŕňa 12 brožúr a zakladač.

Ak Vás naše vyššie uvedené ponuky zaujali, prosíme, kontaktujte nás na: vieradovrecka@donbosco.sk alebo 02/502 31 375.

Tím Vydavateľstva Don Bosco


10 % zľava

Pre každého registrovaného návštevníka nášho internetového obchodu
Zľava sa vzťahuje na väčšinu tovaru na internetovej stránke www.donbosco.sk. Túto zľavu nie je možné uplatniť v kníhkupectvách Don Bosco, len pri nákupe cez internetový obchod.

Pre každého študenta Katolíckej univerzity v Ružomberku v kníhkupectvách Don Bosco
Zľavu je možné uplatniť len po uvedení platného čísla ISIC karty. Túto zľavu je možné po preukázaní sa platnou ISIC kartou využiť v kníhkupectvách Don Bosco.

Pre každého pedagóga a zamestnanca Katolíckej univerzity v Ružomberku v kníhkupectvách Don Bosco
Zľavu si možno uplatniť len po uvedení platného čísla ITIC/zamestnaneckej karty. Túto zľavu je možné po preukázaní sa platnou ITIC/zamestnaneckou kartou využiť v kníhkupectvách Don Bosco.

12 % zľava

Pre každého predplatiteľa edície Viera do vrecka
Zľava sa vzťahuje na nákupy v konkrétnom roku, na ktorý sa vzťahuje aj predplatné edície Viera do vrecka. Zľavu je možné uplatniť len po uvedení evidenčného čísla predplatiteľa. Túto zľavu je možné za uvedených podmienok uplatniť v kníhkupectvách Don Bosco aj pri nákupe cez internetový obchod www.donbosco.sk.

15 % zľava

Pre každého člena saleziánskej rodiny
Zľavu si môžu uplatniť riadne zapísaní členovia saleziánskej rodiny na Slovensku (SDB, FMA, ASC, Exallievi, VDB, CDB, ADMA) po overení ich údajov v zozname členov. Túto zľavu je možné uplatniť po preukázaní sa príslušným preukazom aj v kníhkupectvách Don Bosco.

20 % zľava

Pre každého kňaza, bohoslovca, rehoľníka/rehoľníč­ku
Zľavu si možno uplatniť len pri nákupe na adresu farského/biskup­ského úradu, kňazského seminára, kláštora, rehoľného domu alebo podobnej cirkevnej inštitúcie na knižné tituly Vydavateľstva Don Bosco. Túto zľavu je možné uplatniť po preukázaní sa kňazským preukazom (celebretom) alebo na základe príslušného oblečenia aj v kníhkupectvách Don Bosco. Na knihy z iných vydavateľstiev ponúkaných na www.donbosco.sk sa vzťahuje zľava 15%.

Pre každého člena saleziánskej rodiny
Zľavu si môžu uplatniť len na produkty vydavateľstva Don Bosco riadne zapísaní členovia saleziánskej rodiny na Slovensku (SDB, FMA, ASC, Exallievi, VDB, CDB, ADMA) po overení ich údajov v zozname členov. Túto zľavu je možné uplatniť po preukázaní sa príslušným preukazom aj v kníhkupectvách Don Bosco.

Iné zľavy

Množstevné zľavy
Pri množstevnom nákupe môžeme dodatočne udeliť vyššiu zľavu.

Akciové zľavy

  • príležitostné (sviatky, výročia, iné)
  • tematické (pre rôzne skupiny zákazníkov)
  • pri predobjednávkach pred vydaním titulu
  • pri výpredajoch

O akciových zľavách budeme informovať najmä prostredníctvom stránky www.donbosco.sk a primerane aj v kníhkupectvách Don Bosco.
Zľavy je možné uplatniť na takmer 97 % tovaru. Podmienkou poskytnutia zľavy je registrácia zákazníka prostredníctvom registračného formulára v niektorom z kníhkupectiev Don Bosco alebo na internetovom obchode www.donbosco.sk. Zľavy nie je možné kumulovať. Pri tovare, na ktorý sa zľava nevzťahuje, sa snažíme ponúknuť takú dobrú cenu, akú nám podmienky dodania umožnia.