15 dní so svätou Katarínou Labouré a Zázračná medaila

Bežná cena: 4,00 €
Naša cena: 3,60 €
Ušetríte: 10% (0,40 €)
Autor: Charpyová Elisabeth
Vydavateľstvo: LÚČ - vydavateľské družstvo Bratislava
Rok vydania: 2016
Počet strán: 88
Väzba: brožovaná
Dostupnosť: Skladom

Môže sa stať svätým človek, ktorý žije iba všedné, nenápadne a vykonáva často hrubé práce?
Sv. Katarína Labouré (1806 – 1876) sa ako „vincentka", rehoľná sestra Dcér kresťanskej lásky, 45 rokov starala o starých a chorých. Keď sa jej v parížskej kaplnke na Ulici du Bac zjavila Panna Mária, sprostredkovala svetu Zázračnú medailu. Celý život sa však usilovala ostať v anonymite, či to bolo v mieri alebo v občianskej vojne počas Parížskej komúny. Zázračná medaila sa začala šíriť od roku 1832, dva roky po zjaveniach, a sprevádzali ju mnohé obrátenia a nevysvetliteľné uzdravenia.

Táto útla knižka 15 dní so sv. Katarínou Labouré nás prevedie cestami, po ktorých svätica v živote prešla – niekedy sa vinuli krásnou krajinou, inokedy boli hrboľaté a strmé – a pomôže nám objaviť, ako možno žiť svätosť v obyčajnom živote.

Elisabeth Charpyová zo Spoločnosti Dcér kresťanskej lásky sv. Vincenta de Paul sa venovala štúdiu dejín svojej spoločnosti, zvlášť životu a spiritualite zakladateľky rehole svätej Lujzy de Marillac. Je autorkou viacerých prác o svätej Kataríne Labouré a Zázračnej medaile.

Do nákupu za €, kedy máte dopravu zdarma Vám chýba

Náš tip

+

Kúpte si tento titul spolu s titulom
S Kristom po Via Dolorosa

Spolu iba za 5,60 €
(ušetríte 3,20 €)

Kúpiť spolu

Komentáre

Žiadny príspevok
Pridať komentár

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul, si kúpili aj tieto