Ja a diabol /e-kniha

Román o svätom Antonovi Paduánskom

Bežná cena tlačenej knihy: 11,90 €
Naša cena e-knihy: 8,35 € Ušetríte 30% (3,55 €)
Pre členov Knižného klubu: 7,52 € Ušetríte 37% (4,38 €)
Autor: Cammilleri Rino
EAN: 9788080744755
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo DON BOSCO
Rok vydania: 2018
Počet strán: 216
Formát: epub
Väzba: e-kniha
Dostupnosť: Skladom

E-kniha je vo formáte epub – stačí kliknúť a knihu si stiahnete do čítačky.
Na čítanie e-kníh v počítači odporúčame nainštalovať aplikáciu Adobe Digital Editions, ktorá je dostupná zadarmo. Toto je elektronická kniha (e-kniha). Prosím prečítajte si Dôležité informácie o tom, ako ich nakupovať, sťahovať a čítať.

Po objednaní a zaplatení Vám nepošleme vytlačenú knihu, ale Vám umožníme stiahnuť súbor s e-knihou. Za e-knihy je možné platiť iba bezhotovostne – kartou alebo prevodom (internet bankingom).

„O tomto svätom už bolo povedané všetko, hoci dobre ho pozná len málokto. Preto som sa rozhodol napísať „autobiografiu“, v ktorej som svätca nechal hovoriť v prvej osobe. Vyzdvihol som to, o čom nikto nevie – napríklad jeho boj s diablom.
Ľudia svätého Antona spravidla považujú za užitočného pomocníka pri hľadaní stratených vecí. Nehovorí sa však o tom, prečo je po Panne Márii človekom, podľa ktorého je nazvaných najviac miest. Azda nejestvuje kostol, v ktorom by nebol jeho obraz. Nikto nevie o tom, ako bojoval proti katarským kacírom, a ani to, že práve on presvedčil svätého Františka, aby súhlasil so vzdelávaním františkánov. Vedeli ste, že je učiteľom Cirkvi? Neznáma je jeho osobná križiacka výprava proti islamu…Výsledkom je kniha, ktorá sa číta ako fikcia, lebo v nej nechýbajú dramatické zvraty. Všetko je však pravda.“
Rino Cammilleri

Do nákupu za  €, kedy máte poštovné zdarma (pri spôsobe dopravy „Poštou 2. trieda“ a „Platba prevodom“) Vám chýba  €

Komentáre

Žiadny príspevok
Pridať komentár