Pri vyhľadávaní môžete využiť spojenie slov do podmienky. Ak hľadáte Don Bosca, zadáte len Don Bosco. Viete napríklad, že autorom je Bruno, ale nepamätáte si meno, iba priezvisko a viete, že to nie je Paolo - zadáte Bruno nie Paolo. Hľadáte knihy Bruna alebo Eliasa: Bruno alebo Elias. Hľadáte knihy o pápežovi, ale nie o Jánovi? Zaškrtnite fulltextové vyhľadávanie a zadajte: pápež nie Ján.

Kategórie

Tajomstvá Jána Pavla II. tvrdá väzba

90000213
  • Autor: Socci Antonio
  • Vydavateľstvo: SALI-FOTO
  • Formát: 149 x 213
  • Cena:12,90 € 11,61 € (ušetríte 10%)
  • Dostupnosť:
    Skladom

Príbeh, ktorý sa nedá čítať bez emocionálnych zimomriaviek. Absolútne jedna z najviac prekvapujúcich a odkrývajúcich kníh o poľskom pápežovi!

Dlhoročný priateľ Karola Wojtylu, kardinál Andrzej Deskur, odhaľuje autorovi nezvyčajnú informáciu. Ukazuje sa, že osoba Jána Pavla II. má ešte jeden, biografmi doposiaľ neodhalený rozmer: Karola Wojtylu od 26. roku života sprevádzali nezvyčajné mystické zážitky! „Aké tajomstvá ukrýval Karol Wojtyla? O čom vedel?“ – pýta sa autor a aby potvrdil tieto informácie, ide po stopách tajomstiev z Fatimy, skúma zväzky s o. Piom, predpovede a mariánske zjavenia udalosti z Medjugoria a mnohé nadprirodzené znaky, ktoré sprevádzali službu – ako píše sám autor – Jána Pavla Veľkého. Porovnáva ich s výpoveďami svedkov, vatikánskymi dokumentmi, názormi blízkych osôb pápeža. Výsledky toho bádania sú absolútne zaskakujúce! Vrhajú úplne nové svetlo na úlohu, akú odohral Ján Pavol II. v dejinách sveta nielen ako vzdelaný duchovný vodca, ale aj ako človek, ktorý mal reálny kontakt s Bohom v rozmere, aký je si ťažko predstaviť.

O knihe napísali:

Il Giornale 17.06.09, Andrea Tornielli „Mystické tajomstvo Wojtyly“

Antonio Socii, spisovateľa novinár, ktorý sa už skôr zaoberal fenoménom zjavení vo Fatime a Medjugorii, ktorý sa snažil tiež prehĺbiť tajomstvo otca Pia, zhromaždil doposiaľ nevydané svedectvá, ktoré otvárajú novú kapitolu v bádaní duchovnosti Jána Pavla II. Z výpovedí svedkov, spomienok osôb, ktoré boli najbližšie pápežovi vyplýva, že Karol Wojtyla odo dňa svojich kňazských svätení, mal mystické zážitky. Andrzej Deskur, priateľ pápeža spomína: „Celý jeho život bol naplnený modlitbou. Keď prebýval v kaplnke, možno bolo počuť, že hovorí tak, akoby s niekým rozprával“. Názorom Socciho spoločníkov Ján Pavol II. dostával posolstvá od Najsvätejšej Matky, spájalo ho tiež mystické puto s o. Piom. Tieto duchovné skúsenosti tajomným spôsobom prenikajú všetky udalosti, ktoré mali miesto za pontifikátu Jána Pavla II. Vo svetle týchto svedectiev pápež Slovan mal nielen odohrať rozhodujúcu úlohu v bezkrvavom páde komunizmu, ale aj v polovici osemdesiatich rokoch mal predísť nukleárnej katastrófe. Vedel, že Madonna z Civitavecchia zaplače, čo odobral ako znamenie pre seba. Vedel tiež, že pod vplyvom teroristických organizácií sa svetom prevalí vlna hrôzy.
Istého dňa, v auguste 1997, jeden zo spolupracovníkov pápeža si ho všimol roztiahnutého na zemi a pohrúženého do modlitby. Vtedy mu Svätý Otec povedal: „Keby si vedel to, čo ja, po celú noc by si sa modlil so mnou“.

Avenire, 17. 06. 2009 Cesare Cavalleri „Wojtyla – ozajstný mystik“

Často sa pýtame, z čoho pochádzala nezvyčajná sila, s akou osoba a dielo Jána Pavla II. vošli do hromadného povedomia nielen katolíkov? Prečo davy, ktoré sa neskladali iba z veriacich, sprevádzali ho na apoštolských cestách?
Antonio Socci vo svojej novej knihe vedie skúmanie na tému svätosti Karola Wojtylu prejavujúcej sa tiež v nadprirodzených javoch. Hlavné smery skúmaní autora sú zväzkami, ktoré spájajú pontifikát Jána Pavla II. so zjaveniami vo Fatime, Medjugorií a Civitavecchia, rolou sestry Faustíny a mystického puta s otcom Piom
Aké je tajomstvo Jána Pavla II.?

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul, si kúpili aj tieto