Duša Kristova /e-kniha

Sprievodné slovo k obľúbenej modlitbe

Bežná cena tlačenej knihy: 7,90 €
Naša cena e-knihy: 5,50 € Ušetríte 30% (2,40 €)
Pre členov Knižného klubu: 4,95 € Ušetríte 37% (2,95 €)
Autor: Aldo Martin
EAN: 9788080744717
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo DON BOSCO
Rok vydania: 2020
Počet strán: 128
Formát: epub
Väzba: e-kniha
Dostupnosť: Skladom

Toto je elektronická kniha (e-kniha) vo formáte epub – stačí kliknúť a knihu si stiahnete do čítačky. Na čítanie e-kníh v počítači odporúčame nainštalovať niektorú aplikáciu určenú na čítanie e-kníh vo formáte epub (napríklad Adobe Digital Editions – je dostupná zadarmo).
Prosíme, prečítajte si Dôležité informácie o tom, ako ich nakupovať, sťahovať a čítať.


Poznáte modlitbu Duša Kristova? Krásna nadčasová modlitba vychádza zo stredovekej kresťanskej tradície a najčastejšie sa ju modlíme po svätom prijímaní. Osvecuje totiž výnimočný okamih osobného poďakovania po prijatí eucharistického Krista a v tejto vzácnej chvíli ponúka vhodné slová, ktoré majú silný citový náboj a teologickú hĺbku. Táto kniha vám pomôže odkryť bohatstvo modlitby Duša Kristova a vďaka nej prehĺbiť osobné priateľstvo s Ježišom.

„Kniha Duša Kristova ma očarila predovšetkým svojím obsahom. Táto známa modlitba, ktorú sa modlíme a najmä spievame v našich chrámoch po svätom prijímaní, vyjadruje pocity a najhlbšie túžby ľudského srdca. Naše srdce sa priamo obracia na Krista a túži sa s ním zjednotiť v tajomstve jeho umučenia a smrti. Kniha nám zároveň ponúka „návod“, ako sa užšie spojiť s Kristom, ktorý nás spasil. Hodí sa na osobné rozjímanie, modlitbu alebo vo chvíľach osobnej či spoločnej eucharistickej adorácie.“

don ThDr. Štefan Turanský, PhD. SDB

Do nákupu za  €, kedy máte poštovné zdarma (pri spôsobe dopravy „Poštou 2. trieda“ a „Platba prevodom“) Vám chýba  €

Komentáre

Žiadny príspevok
Pridať komentár

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul, si kúpili aj tieto