Máriine tajomstvá

Rozjímania na 30 dní

Bežná cena: 0,99 €
Naša cena: 0,94 € Ušetríte 5% (0,05 €)
Pre členov Knižného klubu: 0,84 € Ušetríte 15% (0,15 €)
Autor: Laconi Mauro
EAN: 9788080740924
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo DON BOSCO
Rok vydania: 2009
Počet strán: 64
Formát: 100 x 145 mm
Väzba: brožovaná
Dostupnosť: Skladom

Rozjímania na 30 dní

Evanjelium je, okrem iného, pestrou paletou životných príbehov, aj toho Máriinho. Je stručnejší, ako by sme v prípade Ježišovej matky, takej významnej postavy v dejinách spásy, očakávali. Ale práve vďaka tomu môže vyniknúť jej hĺbka.

Na pozadí odkrývania Máriiných tajomstiev nájdete v tejto útlej knižke návod na 30 dní, ktoré môžete prežiť s ňou a potom sa nechať viesť Duchom Svätým k modlitbe a životu. Aj takto prejavíte úctu k Panne Márii.

Ukážka:

Mária hovorila: „Velebí moja duša Pána“. Máriin chválospev so známym začiatkom („Magnifikat“) zvlášť vyniká na prvých stránkach Lukášovho evanjelia. Aj preto nie je jediný, ale za ním nasleduje Zachariášov chválospev pri narodení jeho syna Jána, chválospev anjelov v noci Ježišovho narodenia a Simeonov chválospev v jeruzalemskom chráme na štyridsiaty deň po narodení. Akoby evanjelista chcel svojimi skvostnými chválospevmi liturgicky komentovať začiatky rozprávania o Ježišovi – zaznamenaného, zažitého a Cirkvou radostne ospevovaného príbehu. No zo všetkých chválospevov, ktoré aj dnes po mnohých storočiach Cirkev opakuje vo svojich každodenných chválach, najspevnejší, najbohatší na myšlienky, najdrahší kresťanskej duši je nepochybne ten Máriin.

Využite zvýhodnenú cena 0,99 € (pôvodná cena 2 €).

Do nákupu za  €, kedy máte poštovné zdarma (pri spôsobe dopravy „Poštou 2. trieda“ a „Platba prevodom“) Vám chýba  €

Komentáre

Všetky komentáre Pridať komentár

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul, si kúpili aj tieto