Rebrík, december 2020

4.číslo, 31. ročník

Bežná cena: 1,90 €
Naša cena: 1,81 € Ušetríte 5% (0,09 €)
Pre členov Knižného klubu: 1,62 € Ušetríte 15% (0,28 €)
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo DON BOSCO
Rok vydania: 2020
Počet strán: 32
Formát: 205 x 297 mm
Väzba: brožovaná
Dostupnosť: Skladom

S decembrovým Rebríkom rýchlejšie prídu Vianoce.

Čitateľov prevedú decembrovým Rebríkom poslovia dobrej zvesti – anjeli. Hneď v Téme sa môžu dozvedieť viac o týchto Božích posloch, o tom, ako chvália Boha, sprostredkujú ľuďom Božie zámery a pomáhajú ľuďom. Podľa jednoduchého postupu môžu deti z papierových košíčkov na pečenie vyrobiť anjela, ktorým urobia radosť svojim blízkym.
Aj vy otvárate poštovú schránku s túžbou nájsť tam list, ktorý je len pre vás? Potom si určite prečítajte príbeh z Písmenkovej polievky – Nečakaný vianočný list a dozviete sa, či sa malému medvedíkovi čistotnému naplnili jeho očakávania.
Koledníci Dobrej noviny budú tento rok koledovať trošku inak, ako zvyčajne – v menších skupinkách, pred domom a s rúškom. Aj také koledovanie má svoje čaro. Neveríte? Prečítajte si komiks Rúško.
V strede Rebríka na čitateľov čaká knižka Vianočná cesta. Pri plnení jednotlivých úloh sa spoločne s kamarátmi z knižky a so Svätou rodinou dostanú do Betlehema. Ale viac už neprezradíme…
Ak by v decembri nenasnežilo, neprekážalo by to, aby sa čitatelia Rebríka vybrali na lyžovačku do Kremnických vrchov. Nielen o lyžovačke, ale aj o krásach a zaujímavostiach Kremnice a okolia porozpráva Martin a Klára v Rubrike Spoznávame Slovensko.

Do nákupu za  €, kedy máte poštovné zdarma (pri spôsobe dopravy „Poštou 2. trieda“ a „Platba prevodom“) Vám chýba  €

Komentáre

Žiadny príspevok
Pridať komentár

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul, si kúpili aj tieto