Rebrík, február 2021

6. číslo, 31. ročník

Bežná cena: 1,90 €
Naša cena: 1,81 € Ušetríte 5% (0,09 €)
Pre členov Knižného klubu: 1,62 € Ušetríte 15% (0,28 €)
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo DON BOSCO
Rok vydania: 2020
Počet strán: 32
Formát: 205 x 297 mm
Väzba: brožovaná
Dostupnosť: Skladom

Stretnutie pri jedle – to je februárový Rebrík

Téma februárového čísla STRETNUTIE PRI JEDLE zasýti vari každého pozorného čitateľa. Každý vie, že jedlo je dôležitá súčasť nášho života. Aj v Biblii sa na mnohých miestach spomína jedlo a jeho príprava – čo ponúkol Abrahám a Sára návšteve? Za čo vymenil Ezau svoje právo prvorodeného a čím sa živil Ján Krstiteľ na púšti? Čo Jedol Pán Ježiš so svojimi učeníkmi na Poslednej večeri a čo po zmŕtvychvstaní? To všetko sa dočítate hneď na prvej dvojstránke.
Banány sú pre nás príjemným obohatením našej stravy. Rozlične upravené banány tvoria v mnohých afrických krajinách dôležitú súčasť výživy. Viac sa dočítate v článku Banány – ako ich nepoznáte na strane 8. Ozaj, vedeli ste, že na svete existuje viac než 1000 druhov banánov?
Máte obľúbené jedlá a chcete si zapísať ich recept? Teraz to už nebude problém, lebo na čitateľov – čaká Moja kniha receptov, ktorú sprevádza príbeh kuchárskych začiatkov malého Artúra a aj jeho obľúbený recept. Knihu možno rozšíriť o ďalšie stránky, ktoré sa dajú stiahnuť zo stránky www.rebrik.sk.
Typickým fašiangovým jedlom sú šišky s lekvárom, fánky a rozličné zabíjačkové špeciality. Dvojstránku plnú masiek a ďalších zaujímavostí o fašiangoch ponúka rubrika Vypátrali sme pre teba.
Po fašiangoch sa začína Pôstne obdobie – článok Pôst pre celú rodinu ponúka návod, ako sa spoločne v rodine môžeme pripravovať na oslavu Kristovho zmŕtvychvstania. Viac sa dočítate na strane 25.

Do nákupu za  €, kedy máte poštovné zdarma (pri spôsobe dopravy „Poštou 2. trieda“ a „Platba prevodom“) Vám chýba  €

Komentáre

Žiadny príspevok
Pridať komentár

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul, si kúpili aj tieto