Rebrík, január 2021

5.číslo, 31. ročník

Bežná cena: 1,90 €
Naša cena: 1,81 € Ušetríte 5% (0,09 €)
Pre členov Knižného klubu: 1,62 € Ušetríte 15% (0,28 €)
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo DON BOSCO
Rok vydania: 2020
Počet strán: 32
Formát: 205 x 297 mm
Väzba: brožovaná
Dostupnosť: Skladom

S januárovým Rebríkom zažijete zimnú pohodu.

Hoci v januári vrcholí zima, nie všetci sa uložia na zimný spánok. Určite tak neurobia ani čitatelia januárového Rebríka, aj keď Téma čísla nesie názov ZIMNÍ SPÁČI a je plná zaujímavých informácií o zvieratách, ktoré zväčša celú zimu prespia. Vedeli ste napríklad, že jež sa počas zimného spánku nadýchne iba… – ale to vám už neprezradíme, lebo sa to môžete dočítať na strane 2 – 3.

Počas dlhších prázdnin príde vhod stolová hra Cesta cez les, pri ktorej sa zabaví celá rodina. Príjemné sviatočné chvíle spestrí aj príbeh Čo videli zvieratká z lesa, ktorý isto poteší aj ako rozprávka na dobrú noc.

Zimných spáčov z driemot preberie test Nespi – otestuj sa! na strane 25. Jeho otázky sa týkajú rozličných situácií v Starom aj Novom zákone, kde sa spomína spánok. Veľa zvierat v zime spí. Vlci však medzi spáčov nepatria. Preto sa za nimi vyberieme vo fotoreportáži zo Šumavy, kde navštívime Areál vlkov.

Viete, že aj škriatkovia môžu mať zlé sny? Škriatok Guľôčka jeden taký mal. A hoci to bol zlý sen, škriatkovi pomohol. Viac sa dočítate v komikse Guľôčkove príbehy.

Do nákupu za  €, kedy máte poštovné zdarma (pri spôsobe dopravy „Poštou 2. trieda“ a „Platba prevodom“) Vám chýba  €

Komentáre

Žiadny príspevok
Pridať komentár

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul, si kúpili aj tieto