Rebrík, jún 2021

7. číslo, 31. ročník

Bežná cena: 1,90 €
Naša cena: 1,81 € Ušetríte 5% (0,09 €)
Pre členov Knižného klubu: 1,62 € Ušetríte 15% (0,28 €)
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo DON BOSCO
Rok vydania: 2021
Počet strán: 32
Formát: 205 x 297 mm
Väzba: brožovaná
Dostupnosť: Skladom

Júnový Rebrík ponúka aktivity pre tvorivé chvíle v prírode

Aj keď sa škola postupne rozbieha, je dobré čo najviac vyučovacieho času prežiť v prírode. Téma júnového Rebríka má názov TVORIVO V PRÍRODE a ponúka množstvo zaujímavých podnetov na rozličné aktivity, ktoré možno využiť nielen pri vyučovaní, ale aj pri prechádzkach a výletoch. V júni môžu čitatelia vykročiť na poslednú dobrodružnú cestu – Cestu lásky. Ježišove slová, ktoré boli celý rok ako smerovníky na tejto ceste, každý mesiac ukazovali, ako v ktorej situácii dobre zareagovať. Aj v desiatej časti rubriky Cesta lásky Ježiš volá všetkých žiť najlepšie, ako vieme. V rubrike Svätý z ikony sa možno bližšie zoznámiť so svätým Šarbelom Makhlufom pochádzajúcim z Libanonu. Okrem krátkeho životopisu čaká na deti hlavolam a aj kresba svätého na vyfarbenie, ktorú si nájdu na www.rebrik.sk.

Pre všetkých milovníkov prázdnin a zážitkov, ktoré treba zvečniť, je pripravená vystrihovačka prázdninového fotoaparátu. Po poskladaní fotoaparátu stačí už len fotiť na film – teda domaľovať jednotlivé prázdninové dobrodružstvá. Čo budeme robiť v lete? Pripravíme si piknik alebo podnikneme nejakú cestu za dobrodružstvom či objavmi? Pri premýšľaní pomôže Veselý letný plánovač na strane 23.
Na sviatok Najsvätejšieho Tela a Krvi sa v našich obciach konajú eucharistické procesie. K nim patrí aj tradícia stavania oltárikov. V rubrike Vypátrali sme pre teba navštívime Horné Vestenice, aby sme sa o tejto tradícii dozvedeli viac.

Do nákupu za  €, kedy máte poštovné zdarma (pri spôsobe dopravy „Poštou 2. trieda“ a „Platba prevodom“) Vám chýba  €

Komentáre

Žiadny príspevok
Pridať komentár

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul, si kúpili aj tieto