Rebrík, jún 2023

10. číslo, 33. ročník

Bežná cena: 1,90 €
Naša cena: 1,81 € Ušetríte 5% (0,09 €)
Pre členov Knižného klubu: 1,62 € Ušetríte 15% (0,28 €)
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo DON BOSCO
Rok vydania: 2023
Počet strán: 32
Formát: 205 x 297 mm
Väzba: brožovaná
Dostupnosť: Skladom

Júnový Rebrík je plný priateľov

Mať mnoho kamarátov je fajn, ale iba na niektorých sa možno naozaj spoľahnúť. Počas prázdnin vznikne mnoho nových priateľstiev. Preto je aj v júnovom Rebríku dominantnou téma Priateľ je poklad. Čitateľom priblíži odpoveď na otázky Ako vzniká priateľstvo? či Ako sa s niekým spriateliť? Zároveň predstavuje priateľstvá z Biblie i tie, ktoré pestovali niektorí svätí.

Na dovolenkách, výletoch či letných táboroch možno spoznať nových kamarátov. Čitatelia Rebríka si môžu vyrobiť Knihu plnú kamarátov. Predlohu nájde v strede časopisu. Stačí vybrať, poskladať a potom už len každú stranu vyplní vždy iný kamarát a doplní ju svojou fotografiou alebo autoportrétom.
Vari každý človek má dobrého priateľa – určite ich majú aj deti. Ako dobre sa poznajú navzájom? To môžu zistiť, ak si urobia test priateľstva, ktorý nielen zabaví, ale pomôže priateľom pri odhaľovaní ich záujmov a vlastností. Rozlúčime sa aj s priateľmi zo slovenských farností. V rubrike Za dverami farnosti porozpráva Peťko o farnosti pod Tatrami – o Ľubici. Táto farnosť je výnimočná veľkou úctou k eucharistii a aj množstvom aktivít pre deti a rodiny počas školského roka a aj cez prázdniny.
Čo v sebe skrýva slovo CIRKEV a čo to slovo znamená? Takú otázku sme si položili v rubrike V Božom objatí a cez Jurkovo hľadanie cesty k futbalu sme objavili aj krásu Cirkvi. Jurko, keď začal hrať futbal, postupne zistil, aké úžasné je hrať v tíme, cítiť spolupatričnosť a mať spoločný cieľ. To, že bol vo futbalovom klube, mu prinieslo radosť zo spoločenstva ostatných a aj veľa ďalších výhod. A ako to je v Cirkvi? To sa dočítate v júnovom Rebríku na stranách 26 – 27.

Do nákupu za  €, kedy máte poštovné zdarma (pri spôsobe dopravy „Poštou 2. trieda“ a „Platba prevodom“) Vám chýba  €

Komentáre

Žiadny príspevok
Pridať komentár

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul, si kúpili aj tieto