Rebrík, máj 2021

7. číslo, 31. ročník

Bežná cena: 1,90 €
Naša cena: 1,81 € Ušetríte 5% (0,09 €)
Pre členov Knižného klubu: 1,62 € Ušetríte 15% (0,28 €)
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo DON BOSCO
Rok vydania: 2021
Počet strán: 32
Formát: 205 x 297 mm
Väzba: brožovaná
Dostupnosť: Skladom

Objavte nádherný svet s májovým Rebríkom!

Nesmelo prichádzajúca jar spolu s opatrným uvoľňovaním pandemických opatrení v každom z nás prebúdza radosť z objavovania krásy okolo nás. Prostredníctvom jednotlivých dní stvorenia sa v Téme s názvom Nádherný svet môžeme spoločne poobzerať po okolí a poďakovať sa za krásu a pestrosť jednotlivých stvorení, ktoré nám dal Nebeský Otec.
Deň ako stvorený na lietanie využila Sabínka, aby sa spolu s kamarátkou Grétkou na vozíku vybrali na prechádzku do parku. Pre Grétku to boli okamihy plné nových zážitkov. Poetický príbeh z knižky Jany Bodnárovej Sabínkine prázdniny pohladí dušu každého čitateľa.
Životný cyklus motýľa je fascinujúcim obrazom metamorfóz v prírode. Pre lepšie priblíženie dokonalej premeny motýľa nájdu deti v strede časopisu vystrihovačku Od húsenice po motýľa. Po poskladaní vystrihovačky vytvoria priestorový model s jednotlivými fázami cyklu.
Jarná prechádzka – to je výzva mesiaca na 23. strane. S pomocou úloh čitatelia objavujú tajomstvá skryté pod kameňmi, pozornejšie počúvajú spev vtákov, poznávajú kvety i drobné živočíchy naokolo.

Aj tento rok od 24. do 30. 5 sa aj čitatelia Rebríka môžu zapojiť do kampane MINIdigi a počas týždňa obmedziť používanie mobilu, počítača, tabletu či televízie na zábavu. Namiesto toho sa môžu zapojiť do množstva rozličných aktivít, ktoré sú pre deti pripravené. Ako na to? To sa dozvedia na strane 25.
Môže niekto loviť zvieratá tak, že im vôbec neublíži? Môže. O lovcovi s kamerou Braňovi Molnárovi, o jeho nádherných zvieracích úlovkoch a prírodopisných filmoch porozpráva fotoreportáž Lovec s kamerou na strane 28 – 29.

Do nákupu za  €, kedy máte poštovné zdarma (pri spôsobe dopravy „Poštou 2. trieda“ a „Platba prevodom“) Vám chýba  €

Komentáre

Žiadny príspevok
Pridať komentár

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul, si kúpili aj tieto