Rebrík, november 2020

3.číslo, 31. ročník

Bežná cena: 1,90 €
Naša cena: 1,81 € Ušetríte 5% (0,09 €)
Pre členov Knižného klubu: 1,62 € Ušetríte 15% (0,28 €)
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo DON BOSCO
Rok vydania: 2020
Počet strán: 32
Formát: 205 x 297 mm
Väzba: brožovaná
Dostupnosť: Skladom

Novembrový Rebrík pozýva čitateľov na oslavu v nebi.

Hoci sa nám november zdá smutný, neprívetivý a plný chorôb, nemusí byť taký. Prichádza novembrový Rebrík a všetkých pozýva na veľkolepú oslavu v nebi. Účastníci oslavy – všetci svätí – porozprávajú o tom, ako oni oslavujú Boha a ako sa tešia, že dosiahli nebo. Na oslave možno stretnúť známych svätých i nenápadnú starenku či malé dievčatko, ktoré rado pomáhalo tam, kde to bolo potrebné.
Naozaj môžu byť svätí v každom veku – o tom hovorí príbeh mladého černošského pážaťa Karola Lwangu a jeho 21 spoločníkov vo veku 15 až 22 rokov, ktorí boli na území dnešnej Ugandy umučení za svoju vieru.
Oslavovať možno aj ďalšieho obľúbeného svätého – svätého Martina. Lampión na svätomartinský sprievod isto deti poteší – a ak aj pre koronakrízu sprievod nebude, môže večer svietiť pri okne.
So svätým Martinom a ďalšími svätými sa čitatelia stretnú aj pri riešení rozličných úloh a hlavolamov v rubrikách Veselí duchom a Rika v Hádankove.
Čo také robieva novic u františkánov? O štúdiu, práci, pomoci chudobným a o bratskom spoločenstve vo fotoreportáži viac porozpráva brat Natanael.
Za Kristom Kráľom možno putovať aj po stupienkoch spoločenskej hry. Vedeli ste o tom? Tak neváhajte a vykročte spolu s Rebríkom!

Do nákupu za  €, kedy máte poštovné zdarma (pri spôsobe dopravy „Poštou 2. trieda“ a „Platba prevodom“) Vám chýba  €

Komentáre

Žiadny príspevok
Pridať komentár

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul, si kúpili aj tieto