Rebrík, október 2020

2.číslo, 31. ročník

Bežná cena: 1,90 €
Naša cena: 1,81 € Ušetríte 5% (0,09 €)
Pre členov Knižného klubu: 1,62 € Ušetríte 15% (0,28 €)
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo DON BOSCO
Rok vydania: 2020
Počet strán: 32
Formát: 205 x 297 mm
Väzba: brožovaná
Dostupnosť: Skladom

Októbrové číslo časopisu Rebrík sa už teší na stretnutie so svojimi čitateľmi!

Chvíle so starými rodičmi sú vždy nádherné a spomíname na ne celý život. Téma októbrového Rebríka – MOJI STARÍ RODIČIA – sa vinie celým číslom časopisu. Hneď v úvode môžu čitatelia zistiť, že každý vek je nádherný.
Aj zvieratá môžu byť staré a unavené, hoci ešte pred niekoľkými rokmi zachraňovali ľudí. Rozpráva o tom milý príbeh o staručkom psíkovi Arčim, ktorý si deti môžu prečítať v rubrike Písmenková polievka.
Pri rozhovoroch o modlitbe bude dobrou pomocou októbrové pokračovanie rubriky Cesta lásky. Čitatelia môžu premýšľať, čo si predstavujú, keď sa povie modlitba, alebo môžu hľadať odpovede na otázku: Čo robiť, ak nám Boh neodpovedá? Pri hľadaní odpovedí pomôžu kreslené úlohy a krátke zamyslenia
Starí rodičia na celom svete sú pre vnúčatá tými najlepšími rozprávačmi príbehov. Rozprávku Dve sliepky vyrozprávala svojim vnukom stará mama v južnej Afrike.
Čo tak zahrať sa na reportéra a zistiť odpovede na rozličné otázky? Napríklad, čím chcela byť starká, keď bola malá alebo ako sa volá starkého najlepší priateľ? Túto aktivitu s názvom Moji starkí a ja nájdu čitatelia v strede časopisu.
Ak sa vyberiete na jesennú prechádzku, určite si so sebou vezmite októbrový Rebrík. Výzva mesiaca premení prechádzku na zaujímavé dobrodružstvo plné nádherných objavov.

Do nákupu za  €, kedy máte poštovné zdarma (pri spôsobe dopravy „Poštou 2. trieda“ a „Platba prevodom“) Vám chýba  €

Komentáre

Žiadny príspevok
Pridať komentár

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul, si kúpili aj tieto