Rebrík, september 2020

1.číslo, 31. ročník

Bežná cena: 1,90 €
Naša cena: 1,81 € Ušetríte 5% (0,09 €)
Pre členov Knižného klubu: 1,62 € Ušetríte 15% (0,28 €)
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo DON BOSCO
Rok vydania: 2020
Počet strán: 32
Formát: 205 x 297 mm
Väzba: brožovaná
Dostupnosť: Skladom

1. číslo časopisu Rebrík v novom školskom roku 2020/2021.

Deti mávajú krásne sny o tom, čo by raz chceli dosiahnuť – kým sa však stanú dospelými, na svoje sny zabudnú, alebo prvé prekážky zmenia ich smerovanie. Téme septembrového Rebríka – Choď za svojím snom – sa usiluje viesť čitateľov k tomu, aby sa svojich snov nevzdávali a robili všetko pre to, aby ich dosiahli. Pomôcť im v tom môže aj príklad ľudí (sv. Jozefa Kupertínskeho, Henryho Forda, Marie Curie-Sklodowskej a Michaela Edwardsa), ktorí po niečom veľmi túžili a vytrvalo kráčali za svojím snom, až ho dosiahli.
Sny o povolaniach majú aj deti z rôznych afrických krajín. V Rebríku sa dočítate, aké sú povolania, o ktorých najčastejšie snívajú.
Rubrika Cesta lásky je venovaná pre prvoprijímajúce deti, ale aj pre všetky deti, ktoré chcú počúvať Ježiša a premýšľať nad tým, čo hovorí. Je tvorená s využitím prvkov Katechéz Dobrého pastiera. V septembri sa deti dozvedia, ktoré je najväčšie prikázanie.
O svätých, ktorých ikony nájdeme v gréckokatolíckych chrámoch, hovorí rubrika Svätý z ikony. V septembri predstavujeme sv. Jána Zlatoústeho.
Spolu s vystrihovacou prílohou Hľadaj povolania sa čitatelia dobre zabavia pri kombinovaní rozličných častí oblečenia pre rozličné povolania.
Na deti sa už teší nový kamarát Guľko, ktorý v komikse Guľkove príbehy porozpráva o táborovej nočnej hre. Viac už z tohto napínavého príbehu neprezradíme – určite sa radi prečítate na poslednej strane septembrového Rebríka.

Do nákupu za  €, kedy máte poštovné zdarma (pri spôsobe dopravy „Poštou 2. trieda“ a „Platba prevodom“) Vám chýba  €

Komentáre

Žiadny príspevok
Pridať komentár

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul, si kúpili aj tieto