Rebrík, september 2021

1. číslo, 32. ročník

Bežná cena: 1,90 €
Naša cena: 1,81 € Ušetríte 5% (0,09 €)
Pre členov Knižného klubu: 1,62 € Ušetríte 15% (0,28 €)
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo DON BOSCO
Rok vydania: 2021
Počet strán: 32
Formát: 205 x 297 mm
Väzba: brožovaná
Dostupnosť: Skladom

Septembrovým číslom sa začína 32. ročník časopisu Rebrík

Na začiatku školského roku si zvykneme vytyčovať veľké ciele, ale postupne chuť aj zápal ochladne. Téma septembrového čísla Malými krokmi k cieľu ponúka tri obrázkové príbehy detí, ktoré si vytýčili nejaký cieľ, bojovali s rozličnými prekážkami i pokušeniami a cieľ nakoniec dosiahli. S akými prekážkami sa možno stretnúť pri ceste za vytýčeným cieľom a čo robiť, ak sa nedarí plniť predsavzatia? Na strane 2 – 3 nájdu čitatelia odpovede aj na tieto otázky.
Nová rubrika Slovensko mojimi očami ponúka pohľad na Mikušovce, dedinku na západe Slovenska uprostred Bielych Karpát. Krásnu reportáž spojenú s fotografiami a kresbami o nej napísali žiaci 2. ročníka ZŠ s MŠ Mikušovce. Viete, že v tejto dedinke v zime 2010 postavili najvyššieho snehuliaka na Slovensku?
Chcete lepšie spoznať Ugandu, aj keď tam nepoletíte? Spriateľte sa s Glóriou, dievčaťom z plagátu kampane Dobrej noviny. S Glóriou v Ugande môžete byť každý mesiac. V septembri Glória porozpráva o škole a školskom roku. Rozprávanie dopĺňa pracovný list ChameLEÓN odhaľuje. Ponúka veselé úlohy – tentoraz sú spojené s témou škola.

Pripravujete sa spolu s deťmi na návštevu Svätého Otca na Slovensku? V takom prípade poteší stredová príloha septembrového čísla – skladacia knižka Náš pápež František. Čitateľov čaká na každej strane knižky zaujímavý hlavolam, ktorý vždy rozprávanie doplní o správny údaj.
S každým začiatkom – a teda aj so začiatkom školského roka – sa spájajú rozličné predsavzatia. Darí sa ich však plniť? Tu môže pomôcť Zrkadlo môjho dňa – krátky návod, ako si pravidelne robiť spytovanie svedomia. Nájdete ho na 25. strane Rebríka.

Do nákupu za  €, kedy máte poštovné zdarma (pri spôsobe dopravy „Poštou 2. trieda“ a „Platba prevodom“) Vám chýba  €

Komentáre

Žiadny príspevok
Pridať komentár

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul, si kúpili aj tieto