Rebrík, marec 2021

7. číslo, 31. ročník

Bežná cena: 1,90 €
Naša cena: 1,81 € Ušetríte 5% (0,09 €)
Pre členov Knižného klubu: 1,62 € Ušetríte 15% (0,28 €)
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo DON BOSCO
Rok vydania: 2021
Počet strán: 32
Formát: 205 x 297 mm
Väzba: brožovaná
Dostupnosť: Skladom

S marcovým Rebríkom možno prežívať Pôstne obdobie

Vstúpili sme do pôstu a už Téma marcového Rebríka – CHLIEB NÁŠ KAŽDODENNÝ – rozdeľuje Modlitbu Pána na „kúsky chleba“, ktoré nám i ľuďom okolo nás pomôžu nasýtiť sa. Sedem prosieb modlitby Otče náš približujeme deťom formou im blízkou, aby si ich dokázali uvedomovať počas prežívania rozličných okamihov a situácií každého dňa.
Čo znamená odpustiť? Túto otázku rozoberá rubrika Cesta lásky. Prostredníctvom komiksového príbehu, úvah a drobných úloh môžu deti premýšľať nad tým, čo znamená odpustiť sedemdesiatsedem ráz.

K pôstu neodmysliteľne patrí aj krížová cesta. Pre deti sme pripravili modlitbu krížovej cesty, ktorú si môžu rozstrihať na jednotlivé kartičky. Tie sa jednoducho držia v ruke a pri skupine viacerých detí si každé môže držať kartičku so zastavením, ktoré sa práve modlí. Krížovú cestu nájdete na štvorstránke v strede časopisu. Aby deti aj doma mohli naplno prežívať Kvetnú nedeľu, pripravili sme scénku Oslík, ktorú si môžu nacvičiť a tak si viac priblížiť chvíle pred vstupom Pána Ježiša do Jeruzalema. Scénku čitatelia nájdu na 25. strane časopisu.
Čo zažíva náš kamarát Goľôčka v marci? To prezradia komiksové Guľôčkove príbehy na poslednej strane Rebríka. V marci zistia, že s knihou nemusí byť nuda, ale zábava.

Do nákupu za  €, kedy máte poštovné zdarma (pri spôsobe dopravy „Poštou 2. trieda“ a „Platba prevodom“) Vám chýba  €

Komentáre

Žiadny príspevok
Pridať komentár

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul, si kúpili aj tieto