Posledný kus

Misia/Mission - Slovenskí saleziáni vo svete

Slovak salesians around the world

Bežná cena: 33,00 €
Naša cena: 31,35 € Ušetríte 5% (1,65 €)
Pre členov Knižného klubu: 28,05 € Ušetríte 15% (4,95 €)
Autor: Hyža Alan
Vydavateľstvo: Saleziáni don Bosca - Slovenská provincia, prevádz
Rok vydania: 2010
Počet strán: 248
Väzba: pevná
Dostupnosť: Skladom

MISIA opisuje sugestívne a dramatické príbehy slovenských saleziánov – misionárov, ako ich zachytil fotograf Alan Hyža a reportér Peter Kubínyi.

Kniha je súhrnom deviatich reportáží o slovenských saleziánskych misionároch. Tí pôsobia na každom kontinente, pomáhajú ľuďom postaviť sa na vlastné nohy a získať stratenú dôstojnosť. Fotograf Alan Hyža a reportér Peter Kubínyi počas dvoch rokov vycestovali do týchto krajín a zachytili osudy slovenských saleziánov – misionárov a ľudí, pre ktorých žijú.

Príbehy slovenských saleziánov z knihy MISIA boli v rokoch 2008 a 2009 odmenené viacerými prestížnymi novinárskymi cenami. Alan Hyža spolu s Petrom Kubínyim sa stali držiteľmi niekoľkých ocenení Novinárskej ceny Open Society, Slovenského syndikátu novinárov, slovenského Literárneho fondu a ďalších. Za fotografie získal Alan Hyža ocenenie Fotograf roka 2009.

Kniha vyšla dvojjazyčne – v slovenčine a v angličtine. Ide o prvú publikáciu vydavateľstva Don Bosco vydávanú v takomto prevedení a rozsahu.

Nech sa páči, prezrite si knihu MISIA tu:

http://issuu.com/…isia_mission

V roku 2011 bola kniha zaradená medzi Najkrajšie knihy Slovenska za rok 2010. Cenu udelilo Ministerstvo kultúry SR, Bibiana, Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, Slovenská národná knižnica a Zväz Polygrafie na Slovensku.

Využite zvýhodnenú cena 33 € (pôvodná cena 59,25 €).

Do nákupu za  €, kedy máte poštovné zdarma (pri spôsobe dopravy „Poštou 2. trieda“ a „Platba prevodom“) Vám chýba  €

Komentáre

Žiadny príspevok
Pridať komentár