Rebrík, apríl 2022

8. číslo, 32. ročník

Bežná cena: 1,90 €
Naša cena: 1,81 € Ušetríte 5% (0,09 €)
Pre členov Knižného klubu: 1,62 € Ušetríte 15% (0,28 €)
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo DON BOSCO
Rok vydania: 2022
Počet strán: 32
Formát: 205 x 297 mm
Väzba: brožovaná
Dostupnosť: Skladom

Aprílový Rebrík plný veľkonočnej radosti

Tak ako celý svet, aj zvieratá stvoril Pán Boh. Píše sa o tom hneď na prvých stránkach Biblie. Viete, že vo Svätom písme sa spomína viac ako 60 druhov zvierat? Viaceré z nich sa spájajú s Veľkou nocou. Téma aprílového Rebríka Zvieratá v Biblii ponúka zoznámenie sa s hadom (aj s tým medeným), s osliatkom, kohútom či baránkom a s ich biblickými príbehmi.
Príbeh kohúta vo Svätom písme vyrozpráva aj scénka O kohútikovi, ktorý trikrát zakikiríkal, ktorá spolu s vystrihovačkou prstových bábok a kulís ponúka deťom možnosť zahrať si prstové divadlo. Zapojiť sa môže celá rodina, spolužiaci či kamaráti. Aj v aprílovom čísle budeme S Glóriou v Ugande. Hoci Glória žije v Afrike, leva nikdy nestretla. Zato stretáva kozy, sliepky, psy a sem-tam aj opice. S kamarátmi Rebom a Rikou sa porozpráva o rozličných zvieratách na Slovensku aj v Ugande.
Chcete si spoločne s deťmi urobiť svoje originálne veľkonočné pozdravy? Na strane 25 ponúkame návod na dva veľkonočné pozdravy pripravované rozličnými technikami. Tí, čo sa radi púšťajú do zaujímavých a netradičných technik, môžu vytvoriť roztieraný pozdrav. Pre tých, ktorí obľubujú tradičné techniky ponúkame skladací pozdrav.
V rubrike Moja nedeľa porozpráva slepec Bartimej o tom, ako ho Ježiš uzdravil, ale aj o tom, ako Pán Ježiš slávnostne vstúpil do Jeruzalema a ako ho po pár dňoch spútali, odsúdili, viedli na Golgotu, kde ho ukrižovali. Spolu s čitateľmi sa môžeme zamyslieť nad tým, aké ťažké je nebrániť sa, nevrátiť utŕženú ranu. Podarí sa im splniť výzvu prijímať počas celého týždňa nepríjemnosti a krivdy s pokojom?

Do nákupu za  €, kedy máte poštovné zdarma (pri spôsobe dopravy „Poštou 2. trieda“ a „Platba prevodom“) Vám chýba  €

Komentáre

Žiadny príspevok
Pridať komentár

Zákazníci, ktorí si kúpili tento titul, si kúpili aj tieto